Fa En


با استفاده از محاسبه گر بتن شیمی، میزان مورد نیاز مصرف محصولات بتن شیمی را محاسبه کنید.
برای استفاده از محاسبه گر بتن شیمی، در صفحه معرفی محصول، گزینه های مربوط به محاسبه گر را انتخاب کنید.

بتن شیمی خاورمیانه، سال 1357 توسط «مهندس عبدالرضا نوذری» تاسیس شد. این شرکت نخستین تولیدکننده افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی صنایع عمرانی و ساختمانی در ایران است. در سال های دهه شصت و هفتاد شمسی، بتن و مواد شیمیایی ساختمان، فعالان این حوزه را تنها به یاد برند بتن شیمی می انداخت، چراکه هیچ نام تجاری دیگری در کشور امکانات و دانش تولید داخلی افزودنی های بتن را در اختیار نداشت.

امروز، تولیدات بتن شیمی افزون بر 60 فرآورده مختلف شیمیایی است و صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه (عراق، افغانستان، امارات متحده عربی و CIS) و نمایندگی های فروش در شهرهای بزرگ کشور از توانمندی های مجموعه است. کار تحقیق و توسعه در تولید محصولاتی تازه و مطابق بر سفارش و نیازهای خاص مصرف کنندگان نیز ادامه دارد.  ظرفیت تولید کارخانه در حدود 25000 تن در سال است. کارخانه تولیدی، 23000 مترمربع وسعت، پنج خط تولید در دو سالن مجزا، برای تولید انواع محصولات مایع، خمیری و پودری، انبار مواد و محصولات و دو آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت را داراست و تمامی محصولات بر طبق استانداردهای ASTM و EN و الگوی استاندارد داخلی، کنترل و تولید می شود.

در  1376 پروانه واحد تحقیق و توسعه (R&D) به شماره ثبت 81445 از سوی وزارت صنایع و معادن کشور به پاس فعالیت های گسترده و متمرکز در عرصه پژوهش های کاربردی و خدمات مشاوره ای و آزمایشگاهی به شرکت اعطا شد. در حال حاضر بتن شیمی با بیشترین سابقه در تولید افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان و بر طبق استانداردهای بین المللی 9001:2008 ISO نقش پررنگی را در پروژه های عمرانی کشور عهده دار است.

نام پرسابقه و نیک بتن شیمی، در سال های اخیر، توسط افرادی سودجو با سوءاستفاده مواجه شده است. حتی برخی از کارکنان شرکت، با هدف دسترسی به اطلاعات معنوی و محرمانه مجموعه، سعی در تخریب شرکت در اذهان مخاطبان کردند. پخش محصولاتی غیراستاندارد و قلابی با نام و برند بتن شیمی نیز انجام گرفت. لذا به اطلاع تمامی مشتریان و مخاطبان محصولات می رسانیم که تولیدات بتن شیمی را تنها از نمایندگی های مجاز و با مشخصات اصلی تهیه و از خریداری محصولات مشابه به نام بتن شیمی خودداری فرمایند. از این پس می توانید با استفاده از امکان خرید آنلاین نیز با اطمینان محصولات مورد نیاز خود را تهیه فرمایید. امید است بتوانیم با تکیه بر دانش فنی، نیروهای متخصص و کیفیت مطلوب پاسخگوی نیاز شما صنعتگران باشیم.

در سال های اخیر، نام پرسابقه و نیک بتن شیمی، توسط افرادی سودجو با سوءاستفاده مواجه شده است. حتی برخی از کارکنان شرکت، با هدف دسترسی به اطلاعات معنوی و محرمانه مجموعه، سعی در تخریب شرکت در اذهان مخاطبان کردند. پخش محصولاتی غیراستاندارد و قلابی با نام و برند بتن شیمی نیز انجام گرفت.
بتن شیمی خاورمیانه، نخستین تولیدکننده افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی صنایع عمرانی و ساختمانی در ایران
نشانی: تهران، خیابان جمال الدین اسد آبادی، نبش خیابان 66، پلاک 470
تلفن های تماس: 88030639 و 88030640